نمایش 1–8 از 19 نتیجه

نمایش 9 24 36

معرفی برند والرا

زیبایی بی همتا، ظرافت نامحسوس و فریبندگی طبیعی، بدون شک شیوه زندگی سوئیسی است که والرا از آن پیروی می کند. با الهام گرفتن از زیبایی همیشگی کوه های آلپ والرا توانسته است تصویری ماندگار با تلفیق ظرافت در کنار سنت، تازگی در کنار کیفیت و طراحی در کنار تکنولوژی را در اذهان خلق نماید.

این شرکت از سال 1955 تولید محصولات برقی مرتبط با مراقبت از مو را آغاز کرده است. از آنجایی که توجه به تندرستی و زیبایی مکمل یکدیگر می باشد، تمرکز والرا نیز همواره بر سلامت و شکل ظاهری موها بوده است. فروشگاه برلیان سبز در مجموعه بی نظیر و با کیفیت خود محصولات برند والار را برای فروش عرضه داشته است

والرا یعنی متخصص مو

والرا به عنوان تولید کننده تخصصی لوازم مراقبت از مو شناخته شده است به همین دلیل نسبت به سایر رقبا که تخصصی ندارند برند برتر و ارجح در ارتباط با سلامت و زیبایی مو می باشد. چرا که تخصص و دانش عمیق برای تولید دستگاه هایی که بتواند در کنار خلق زیبایی سلامت و درمان مو را مد نظر قرار دهند بسیار حائز اهمیت می باشد.

والرا یعنی حرفه ای 

رمز موفقیت والرا همکاری پیوسته بسیار نزدیک با آرایشگران حرفه ای دنیا است. همکاری با مشهورترین طراحان مدل مو و مشارکت در مهمترین برنامه های صنعت نمایشی حرفه ای مو، والرا را به عنوان یکی از پررنگ ترین برندهای تجاری معرفی کرده است.

والرا یعنی 100% اورجینال

کلیه محصولات شامل سشوار ها ،صاف کنندهای مو و دستگاه های مانیکور و پدیکور شرکت والرا در سوئیس تولید می شود استراتژی والرا حفظ و توسعه تولید محصولات در سوئیس می باشد.

والرا یعنی برند تجاری سوئیسی 

والرا عنوان ساخت سوئیس را همراه خود می کشد صلیب سفید رنگ سوئیس کیفیت، دقت، اعتماد، صلاحیت و از همه مهمتر توجه به سلامت و محیط زیست را به یکدیگر پیوند داده است. عنوان ساخت سوئیس خود در جهان تبدیل به یک برند بسیار پر قدرت و معتبر شده که ارزش اعتباری و اجتماعی بالایی داشته و با رعایت اصول متنوعی که منجر به رضایت مستمر مشتریان می شود، اعتماد بازار  مصرف را به خود جلب کرده است.